Pożyczki

Pożyczki bez zaświadczeń-Jak wyglądają procedury.

Zobowiązania wobec banków i parabanków ma ponad 15 milionów Polaków. Tak duża liczba powstaje nie tylko na skutek problemów finansowych, ale również z powodu uproszczonego procesu otrzymywania pożyczki. Łatwość ubiegania się o chwilówkę oraz niskie kryteria sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z oferty, kiedy sytuacja tego wymaga. Jakich informacji ne trzeba podawać, by otrzymać pieniądze?

Brak dochodu udokumentowanego a całkowity brak dochodu

Wzięcie pożyczki bez zaświadczeń rodzi wiele możliwości przede wszystkim dla tych, którzy otrzymują wynagrodzenie z pracy, ale nie są w stanie go udokumentować. W wielu innych instytucjach jest zupełnie niemożliwe pozytywne rozpatrzenie wniosku bez zaświadczeń o dochodach z pracy lub innych źródeł. Parabanki takie jak FamilyLoan stworzyły taką ofertę z myślą o tych osobach, które z różnych powodów zdecydowały się pracować bez umowy, jednak wiele osób bez dochodów wykorzystuje to rozwiązanie. Ma to jednak bardzo poważne skutki w przyszłości, ponieważ nieprzemyślane zaciąganie zobowiązań bez możliwości uregulowania ich w terminie kończy się zazwyczaj wizytą komornika. Duży procent Polaków posiada zobowiązania, a sporo z nich ma formę zadłużenia. Konieczne jest rozważne i odpowiedzialne korzystanie z chwilówek bez zaświadczeń.

Jak otrzymać pożyczkę bez zaświadczeń?

Zazwyczaj wniosek o przyznanie pożyczki składa się w formie elektronicznego formularza dostępnego na stronie internetowej wybranej instytucji pozabankowej. W wielu z nich podać należy wyłącznie podstawowe i niezbędne dane, takie jak imię i nazwisko, numer PESEL, numer i seria dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego. Niektóre parabanki weryfikują informacje z formularza poprzez kontakt telefoniczny. Wypełnienie wniosku trwa około 2-5 minut, natomiast przyznanie w zależności od instytucji kwadrans lub kilka godzin, jeśli zgłoszenie zostało wysłane w dzień roboczy. Wiele ofert traktowanych jest jak zwykłe pożyczki, dzięki czemu warunki są równie korzystne co przy pozostałych propozycjach instytucji.