pozyczka na juz gdzie dostać
Pożyczki

Szybka pozyczka na juz dla zadłużonych – gdzie znaleźć najkorzystniejszą ofertę?

Osoby spłacające kilka zobowiązań mogą mieć problem ze znalezieniem banku, który udzieli im kolejnej pożyczki na już lub kredytu. Zestawienie kilku rat w stosunku do dochodów może zmniejszyć zdolność kredytową lub wskazać, że wnioskujący nie będzie w stanie spłacać zobowiązania. Firmy pożyczkowe mają jednak mniej rygorystyczne wymagania – mniej ważne są zobowiązania, a nawet negatywna historia kredytowa, jeśli dochody są na odpowiednim poziomie. W poszukaniu najlepszej oferty pomogą te 3 wskazówki.

1. Rankingi szybkich pożyczek na już dla zadłużonych

To pierwsza myśl, która przychodzi do głowy niemal każdemu, kto szuka atrakcyjnej oferty pozyczki na juz. Rankingi pozwalają sprawdzić, które firmy pożyczkowe są polecane. Warto jednak z dystansem podjeść do informacji podawanych w rankingach ogólnych i samodzielnie sprawdzać najwyżej notowane oferty. Bardziej wiarygodne są zestawienia tworzone przez blogerów finansowych. Autor bloga Rekin Finansów w swoim zestawieniu chwilówek wskazuje, że godna polecenia firma pożyczkowa musi spełniać wymogi tzw. ustawy antylichwiarskiej.1

2. Opinie rodziny i znajomych

To jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł wiedzy na temat konkretnych produktów i firm finansowych. Nie ma obaw, że zachwalanie zobowiązania związane jest z profitami z tego tytułu. Warto więc zacząć od rankingów szybkiej pożyczki na już dla zadłużonych, a później informacje te zweryfikować w rozmowie ze znajomymi lub rodziną. Jeśli nikt z nich nie zaciągał pozyczki na juz, bardzo możliwe, że znają kogoś, kto ma informacje na ten temat.

3. Zaufany doradca finansowy

Zaufanie jest tutaj kluczową kwestią, ponieważ bez niego można trafić na doradcę, którego celem jest przede wszystkim sprzedanie produktów finansowych i poniesienie korzyści z tego tytułu. Sprawdzony doradca znajdzie rozwiązanie jak najbardziej optymalne, dzięki czemu pożyczkobiorca na nim skorzysta. Wizyta u doradcy powinna mieć miejsce dopiero po zapoznaniu się z ofertami dostępnymi w internecie.